מערכת COL
|
יום י"ח תשרי ה׳תשע״ד
22.09.2013
בראשל"צ חגגו שמחת בית השואבה ● תמונות
בקהילת חב"ד בראשון לציון זו מסורת: גם השנה במוצאי החג התקיימה שמחת בית השואבה ברוב עם רב ● את הערב הנעימו: אמן הקלידים ר' אלאור ולנר, והזמר אברומי רוזנבאום, לצד צמד הלהטוטנים עמי ויהודה במופע אש מדהים ● נשאו דברים: רב קהילת חב"ד בראשל"צ הרב מרדכי צבי דוברבסקי וסגן ראש העיר הרב אריה כהן לדיווח ולתמונות
![בראשל בראשל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/09/5c2e34743d4e4_1546531956_news_main_gallery.jpg)
בקהילת חב"ד בראשון לציון זו מסורת: גם השנה במוצאי החג התקיימה שמחת בית השואבה ברוב עם רב ● את הערב הנעימו: אמן הקלידים ר' אלאור ולנר, והזמר אברומי רוזנבאום, לצד צמד הלהטוטנים עמי ויהודה במופע אש מדהים ● נשאו דברים: רב קהילת חב"ד בראשל"צ הרב מרדכי צבי דוברבסקי וסגן ראש העיר הרב אריה כהן
לדיווח ולתמונות
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות