מערכת COL | יום כ"ח אלול ה׳תשע״ג 03.09.2013

מסע התפילות לרפואת אדל שנפצעה בפיגוע האבנים

תגיות: האדיטש
1,700 קילומטרים ב-48 שעות שהחל על ציון של בעל התניא בהאדיטש והמשיך אצל אדמו"ר האמצעי בנעז'ין, המגיד ממזריטש ור' זושא מאניפולי ור' יהודה לייב הכהן באניפולי, ואצל ר' לוי יצחק מברדיטשוב, כשגולת הכותרת היא התפילה על ציון הבעל שם טוב הקדוש במז'בוז' שנמשכה שעות ארוכות מעומק לב ודמעות לרפואתה של אדל ביטון בתקווה ובביטחון בה' שהתפילות יבקעו רקיעים ויפתחו שערי שמים לרפואה שלימה וקרובה לסיפור המלא
מסע התפילות לרפואת אדל שנפצעה בפיגוע האבנים
1,700 קילומטרים ב-48 שעות ותפילה אחת החוזרת על עצמה בכל ציון של אוהלי הצדיקים ברחבי אוקראינה.

בימים אלו חזר רפי אביה של הילדה אדל ביטון ממסע תפילות מרגש יחד עם הרב מנחם קוטנר ממטה צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור.

מסע תפילות שהחל בסמוך למיטתה של אדל בת השלוש שנפצעה קשה מפיגוע אבנים בצומת אריאל לפני חצי שנה, והמשיך על ציונם של הבעל שם טוב ותלמידיו באוקראינה. בימים אלו אדל עדיין מאושפזת ונמצאת בהכרה חלקית, ועוברת שיקום ארוך וקשה.

בימים הראשונים שלאחר הפציעה הגיע הרב קוטנר לבקר את המשפחה בבית הרפואה ושמע מההורים כי הרופאים עדכנו אותם כרגע כי המצב הרפואי של בתם אנוש ואף יותר מכך. ההורים סיפרו לו שבתם אדל נקראת על שם בתו של הבעש"ט. ובשעה זו הם מרגישים כי הבעש"ט הוא הפטרון שלה ובזכותו יתרחש הנס לרפואתה. הרב קוטנר ארגן ועידה טלפונית בין יהודי הנמצא ברגעים אלו על ציון הבעש"ט לבין ההורים בבית הרפואה וקיימו יחד תפילה טלפונית לרפואתה.

כמה שעות לאחר מכן הודיעו הרופאים על הנס כי אדל החלה לגלות סימני התעוררות ומצבה משתפר. דברי ההורים שנאמרו מעומק לבם לא נתנו מנוח ובצעירי חב"ד החליטו להמתין לשעת הכושר ולהטיס את האבא לציון הבעל שם טוב ותלמידיו.

מסע של אלף ושבע מאות קילומטרים ברכב בארבעים ושמונה שעות שהחל על ציון של בעל התניא בהאדיטש והמשיך אצל אדמו"ר האמצעי בנעז'ין, המגיד ממזריטש ור' זושא מאניפולי ור' יהודה לייב הכהן באניפולי, ואצל ר' לוי יצחק מברדיטשוב, כשגולת הכותרת היא התפילה על ציון הבעל שם טוב הקדוש במז'בוז' שנמשכה שעות ארוכות מעומק לב ודמעות לרפואתה של אדל בתקווה ובביטחון בה' שהתפילות יבקעו רקיעים ויפתחו שערי שמים לרפואה שלימה וקרובה.

הציבור נקרא להצטרף לתפילות לרפואת אדל חיה בת אדווה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.