מערכת COL
|
יום כ"ג אב ה׳תשע״ג
30.07.2013
היום: הרב הראשי הרב דוד לאו צפוי להשתתף ב"ירחי כלה"
הנאום הראשון בפני חסידי חב"ד: שבוע ימים לאחר שנבחר לכהן כרב הראשי לישראל, צפוי היום הרב דוד לאו להשתתף במעמד "ירחי כלה" הארצי בכפר חב"ד, ולשאת דברי תורה וברכה במעמד הגדול לסיפור המלא
![היום: הרב הראשי הרב דוד לאו צפוי להשתתף ב היום: הרב הראשי הרב דוד לאו צפוי להשתתף ב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e200dd271f_1546526733_news_main_gallery.jpg)
הנאום הראשון בפני חסידי חב"ד: שבוע ימים לאחר שנבחר לכהן כרב הראשי לישראל, צפוי היום הרב דוד לאו להשתתף במעמד "ירחי כלה" הארצי בכפר חב"ד, ולשאת דברי תורה וברכה במעמד הגדול
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות