מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשע״ג
29.07.2013
הביקור של הרב דוד לאו אצל השליח שנורה ● וידאו בלעדי
"בעזרת השם עוד אגיע למקום שליחותך בדרבנט" - כך הבטיח הרב הראשי החדש, הרב דוד לאו, בביקור שקיים אצל הרב עובדיה איסקוב, שליח הרבי בדרבנט, בבית-הרפואה בלינסון ● הרב לאו איחל לרב איסקוב רפואה שלימה ועודדו וחיזקו בשליחותו החשובה לקירוב יהודים לאביהם שבשמים ● וידאו בלעדי הרב דוד לאו
![הביקור של הרב דוד לאו אצל השליח שנורה ● וידאו בלעדי הביקור של הרב דוד לאו אצל השליח שנורה ● וידאו בלעדי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e2002bf539_1546526722_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מתוך הוידאו)
"בעזרת השם עוד אגיע למקום שליחותך בדרבנט" - כך הבטיח הרב הראשי החדש, הרב דוד לאו, בביקור שקיים אצל הרב עובדיה איסקוב, שליח הרבי בדרבנט, בבית-הרפואה בלינסון ● הרב לאו איחל לרב איסקוב רפואה שלימה ועודדו וחיזקו בשליחותו החשובה לקירוב יהודים לאביהם שבשמים ● וידאו בלעדי
הרב דוד לאו ![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות