מערכת COL
|
יום י"ח אב ה׳תשע״ג
25.07.2013
הילד שהדהים את מאות המחנכים ● צפו בוידאו
יוסי לוינגר, רק בן 11, הצליח להפתיע את מאות המחנכים, בנאום עשיר ומרתק, שכולו תודה לאנשי החינוך ● יוסי, נציג תלמידי חב"ד, ותלמיד חיידר "אהלי מנחם" בביתר עילית, דיבר בנאומו על ההשקעה הגדולה של המחנכים לאורך כל ימות השנה. אלה, כצפוי, הגיבו במחיאות כפיים סוערות ● מגזין שישי וועידת המחנכים
![הילד שהדהים את מאות המחנכים ● צפו בוידאו הילד שהדהים את מאות המחנכים ● צפו בוידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1e0d54bce_1546526221_news_main_gallery.jpg)
יוסי לוינגר. ריגש את מאות המחנכים. בכתבה המלאה: הוידאו לצפייה
יוסי לוינגר, רק בן 11, הצליח להפתיע את מאות המחנכים, בנאום עשיר ומרתק, שכולו תודה לאנשי החינוך ● יוסי, נציג תלמידי חב"ד, ותלמיד חיידר "אהלי מנחם" בביתר עילית, דיבר בנאומו על ההשקעה הגדולה של המחנכים לאורך כל ימות השנה. אלה, כצפוי, הגיבו במחיאות כפיים סוערות ● מגזין שישי ![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
וועידת המחנכים ![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות