מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תשע״ג
22.07.2013
'חיילי הרבי' יצאו לשייט סירות טורנדו בחופי אשדוד ● גלריה
גן ישראל 'חיילי הרבי' בכפר חב"ד פתח (אמש) את שעריו בקרית גן ישראל – ישיבת אור שמחה בכפר חב"ד: מאות חיילים נכנסו אל תוככי אוירת הקעמפ אליה חיכו שנה שלמה ● דקות לאחר סיום הכרזת הגנרלים והמרכזים של השנה, יצאו כל החיילים לשייט בסירות טורנדו במרינה 'אונטורה' באשדוד חיילי הרבי ● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "חיילי הרבי" >>>
!['חיילי הרבי' יצאו לשייט סירות טורנדו בחופי אשדוד ● גלריה 'חיילי הרבי' יצאו לשייט סירות טורנדו בחופי אשדוד ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1c3ef07b2_1546525758_news_main_gallery.jpg)
צילום: ישראל בליזובסקי
גן ישראל 'חיילי הרבי' בכפר חב"ד פתח (אמש) את שעריו בקרית גן ישראל – ישיבת אור שמחה בכפר חב"ד: מאות חיילים נכנסו אל תוככי אוירת הקעמפ אליה חיכו שנה שלמה ● דקות לאחר סיום הכרזת הגנרלים והמרכזים של השנה, יצאו כל החיילים לשייט בסירות טורנדו במרינה 'אונטורה' באשדוד
חיילי הרבי
● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "חיילי הרבי" >>>
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "חיילי הרבי" >>>
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות