מערכת COL
|
יום י"ד אב ה׳תשע״ג
21.07.2013
על מה אני הולך לדבר? כך זה נשמע בפעם הקודמת ● האזינו
במסגרת יום העיון המדובר לאברכים שייערך מחר (שני) בכפר-חב"ד, צפוי לשאת דברים הרב יוסף-יצחק ג'ייקובסון מניו-יורק ● לפני עשור, הרב ג'ייקובסון השתתף באירוע שנערך בכפר, וקודם לכן, העניק ראיון לרדיו 'קול מבשר', במהלכו סיפר על תוכן הנאום הצפוי ● כך זה נשמע. מרתק יוסף-יצחק ג'ייקובסון
![על מה אני הולך לדבר? כך זה נשמע בפעם הקודמת ● האזינו על מה אני הולך לדבר? כך זה נשמע בפעם הקודמת ● האזינו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1c06282f2_1546525702_news_main_gallery.jpg)
במסגרת יום העיון המדובר לאברכים שייערך מחר (שני) בכפר-חב"ד, צפוי לשאת דברים הרב יוסף-יצחק ג'ייקובסון מניו-יורק ● לפני עשור, הרב ג'ייקובסון השתתף באירוע שנערך בכפר, וקודם לכן, העניק ראיון לרדיו 'קול מבשר', במהלכו סיפר על תוכן הנאום הצפוי ● כך זה נשמע. מרתק
יוסף-יצחק ג'ייקובסון
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/6455805_5627209.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות