מערכת COL
|
יום י"ד אב ה׳תשע״ג
21.07.2013
בוקר טוב גן ישראל: ה'מיני קעמפ' המסורתי נפתח ● גלריה
המיני קעמפ המסורתי נפתח הבוקר בכפר חב"ד: מאות הורים הגיעו עם ילדיהם לרחבת התלמוד תורה וניגשו אל עמדות "שרשרת חיול", זאת לקראת שריקת הפתיחה הגנרלית של מחנות הקיץ בכפר חב"ד מיני קעמפ
![בוקר טוב גן ישראל: ה'מיני קעמפ' המסורתי נפתח ● גלריה בוקר טוב גן ישראל: ה'מיני קעמפ' המסורתי נפתח ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1ba5911d8_1546525605_news_main_gallery.jpg)
צילום: ישראל בליזובסקי
המיני קעמפ המסורתי נפתח הבוקר בכפר חב"ד: מאות הורים הגיעו עם ילדיהם לרחבת התלמוד תורה וניגשו אל עמדות "שרשרת חיול", זאת לקראת שריקת הפתיחה הגנרלית של מחנות הקיץ בכפר חב"ד מיני קעמפ
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות