מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשע״ג
11.07.2013
שמיר וחב"ד. התחיל עם האב, המשיך אצל הבן ● תמונות
קשר רב-שנים היה בין ראש-הממשלה המנוח יצחק שמיר ז"ל שהשבוע מלאה שנה לפטירתו, לחסידות חב"ד. בנו, יבדלחט"א, שר החקלאות יאיר שמיר, ממשיך את הקשר החם עם שלוחי הרבי בתל-אביב ● בכתבה המלאה: תמונות של מר שמיר ז"ל , ושל בנו, השר שמיר, עם חסידי חב"ד ● מגזין שישי משפחת שמיר וחב"ד ● השר שמיר בראיון בלעדי ל-COL: "השתיקה יפה לפעולות של אבא עם חב"ד"
![שמיר וחב שמיר וחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e18afc27a8_1546524847_news_main_gallery.jpg)
מימין: יצחק שמיר ז"ל עם חב"ד. משמאל: בנו עם השליח בתל-אביב הרב יוסף גרליצקי
קשר רב-שנים היה בין ראש-הממשלה המנוח יצחק שמיר ז"ל שהשבוע מלאה שנה לפטירתו, לחסידות חב"ד. בנו, יבדלחט"א, שר החקלאות יאיר שמיר, ממשיך את הקשר החם עם שלוחי הרבי בתל-אביב ● בכתבה המלאה: תמונות של מר שמיר ז"ל , ושל בנו, השר שמיר, עם חסידי חב"ד ● מגזין שישי
משפחת שמיר וחב"ד
● השר שמיר בראיון בלעדי ל-COL: "השתיקה יפה לפעולות של אבא עם חב"ד"
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
● השר שמיר בראיון בלעדי ל-COL: "השתיקה יפה לפעולות של אבא עם חב"ד"
יצחק שמיר מניח תפילין. לצידו: השליח הרב יוסף-שמואל גערליצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות