מערכת COL
|
יום כ"ח תמוז ה׳תשע״ג
06.07.2013
הכתבה המדוברת ב'משפחה חסידית'. קטעים נבחרים
כיתת 'אב' במוסדות חב"ד רחובות מחוללת פלאים בהתקדמות החינוכית של ילדים עם לקויות למידה מכל הסוגים ● מפגש בלתי אמצעי עם הצוות ושיחה נוגעת ללב עם ההורים ● קטעים נבחרים מהכתבה המדוברת והמרגשת מהמוסף 'משפחה חסידית', המצורף מידי שבוע לשבועון 'כפר חב"ד' חינוך מיוחד ברחובות הרבי במכתב הנדיר ששיגר לכבוד גיליון ה-500 של שבועון "כפר חב"ד": "שכל או"א יעשה ככל יכולתו בכל עניני יהדות, תורה ומצוותי' ומובן שכן הוא בענין הוצאתו לאור והפצתו של העיתון הנ"ל". בבית חב"די נכנס רק "כפר חב"ד"!
![הכתבה המדוברת ב'משפחה חסידית'. קטעים נבחרים הכתבה המדוברת ב'משפחה חסידית'. קטעים נבחרים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e16fd50cdc_1546524413_news_main_gallery.jpg)
הכיתה ברחובות. בקטן: שער 'כפר חב"ד' והמוסף השבועי והמרתק 'משפחה חסידית'
כיתת 'אב' במוסדות חב"ד רחובות מחוללת פלאים בהתקדמות החינוכית של ילדים עם לקויות למידה מכל הסוגים ● מפגש בלתי אמצעי עם הצוות ושיחה נוגעת ללב עם ההורים ● קטעים נבחרים מהכתבה המדוברת והמרגשת מהמוסף 'משפחה חסידית', המצורף מידי שבוע לשבועון 'כפר חב"ד'
חינוך מיוחד ברחובות
הרבי במכתב הנדיר ששיגר לכבוד גיליון ה-500 של שבועון "כפר חב"ד": "שכל או"א יעשה ככל יכולתו בכל עניני יהדות, תורה ומצוותי' ומובן שכן הוא בענין הוצאתו לאור והפצתו של העיתון הנ"ל". בבית חב"די נכנס רק "כפר חב"ד"!
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
הרבי במכתב הנדיר ששיגר לכבוד גיליון ה-500 של שבועון "כפר חב"ד": "שכל או"א יעשה ככל יכולתו בכל עניני יהדות, תורה ומצוותי' ומובן שכן הוא בענין הוצאתו לאור והפצתו של העיתון הנ"ל". בבית חב"די נכנס רק "כפר חב"ד"!
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות