מערכת COL
|
יום ט"ז תמוז ה׳תשע״ג
24.06.2013
רה"ע בפייסבוק: "הסיור במוסדות חב"ד היה מרגש ומיוחד"
"הסיור במוסדות חב"ד היה מרגש ומיוחד, נפגשתי עם התלמידות והתלמידים המקסימים במוסדות החינוך "אור חיה" ו"אור מנחם" ושמחתי לראות שהם מרוצים מלימודיהם. פגשתי גם את הרב מנחם מנדל ליברמן ויחד איתו סיירתי בכולל חב"ד בשכונת נווה אילן ופגשתי את האברכים שלומדים בכולל. אני רוצה לחזק את ידם ולאחל להם הצלחה רבה ויישר כוח!", כך ראש עיריית אשקלון מר בני וקנין בדף הפייסבוק שלו לפני שעה קלה.
צילום: מתוך דף הפייסבוק של ראש העיר
הוסף תגובה
0 תגובות