מערכת COL
|
יום י"ז סיון ה׳תשע״ג
26.05.2013
בכפר-חב"ד נערכים להקמת תחנת מד"א ● תמונות
בכפר-חב"ד נשלמות ההכנות לקראת הקמת תחנת מד"א ומרכז ביטחון. אנשי מחלקת הבינוי של מד"א ביקרו היום בכפר וראו מקרוב את הפעילות של המתנדבים, לקראת התאמת המבנה ● את אנשי המחלקה ליוו יו"ר ועד הכפר ר' בנימין ליפשיץ, יו"ר 'השמירה' יואל בלינצקי ואיש 'הצלה' של כפר-חב"ד והמושבים איציק לוי. "במד"א, בראשות רמ"ג אלי בין, רואים חשיבות רבה בבניית תחנת מד"א שתשרת את התושבים", אומר בלינצקי ל-COL מרכז מד"א בכפר-חב"ד
![בכפר-חב בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e08067a70a_1546520582_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: COL)
בכפר-חב"ד נשלמות ההכנות לקראת הקמת תחנת מד"א ומרכז ביטחון. אנשי מחלקת הבינוי של מד"א ביקרו היום בכפר וראו מקרוב את הפעילות של המתנדבים, לקראת התאמת המבנה ● את אנשי המחלקה ליוו יו"ר ועד הכפר ר' בנימין ליפשיץ, יו"ר 'השמירה' יואל בלינצקי ואיש 'הצלה' של כפר-חב"ד והמושבים איציק לוי. "במד"א, בראשות רמ"ג אלי בין, רואים חשיבות רבה בבניית תחנת מד"א שתשרת את התושבים", אומר בלינצקי ל-COL
מרכז מד"א בכפר-חב"ד ![](http://www.col.org.il/files/old/files/0.62256595659_919.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות