מערכת COL
|
יום י"ז סיון ה׳תשע״ג
26.05.2013
בתוך פחות משנה: ספר תורה שני בעיר ימים ● גלריה
מפגן מרשים של תושבי שכונת עיר ימים בנתניה, במהלך חגיגת הכנסת ספר תורה שני לבית הכנסת בשכונה, בתוך פחות משנה ● מאות תושבים נהרו להשתתף בחגיגת הכנסת ספר התורה, ועם סיום כתיבת האותיות יצאה התהלוכה הגדולה בשיירה ענקית ברחובותיה המרכזיים של השכונה ● עם סיום הריקודים התיישבו מאות החוגגים לסעודת מצווה חגיגית סביב שולחנות ערוכים לסיפור המלא
![בתוך פחות משנה: ספר תורה שני בעיר ימים ● גלריה בתוך פחות משנה: ספר תורה שני בעיר ימים ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e07f8319b6_1546520568_news_main_gallery.jpg)
מפגן מרשים של תושבי שכונת עיר ימים בנתניה, במהלך חגיגת הכנסת ספר תורה שני לבית הכנסת בשכונה, בתוך פחות משנה ● מאות תושבים נהרו להשתתף בחגיגת הכנסת ספר התורה, ועם סיום כתיבת האותיות יצאה התהלוכה הגדולה בשיירה ענקית ברחובותיה המרכזיים של השכונה ● עם סיום הריקודים התיישבו מאות החוגגים לסעודת מצווה חגיגית סביב שולחנות ערוכים
לסיפור המלא ![](http://www.col.org.il/files/old/files/0.62256595659_919.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות