מערכת COL
|
יום ט"ז סיון ה׳תשע״ג
25.05.2013
האחות הנאצית הכניסה רעל. סיפור מדהים ● צפו בוידאו
"מרכז התקשורת החב"די - COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית - לפרשת שלח ● הסיפור השבועי: האחות הנאצית הכניסה רעל - סיפור מדהים ● עוד בתוכנית: פנינים, פרפאות, חידושים ושביבים, לקראת פרשת השבוע הקרובה ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת ב-COL למעלה מ-5 שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מרחבי העולם, ביניהם שלוחים רבים מוצ"ש חי - שלח
![האחות הנאצית הכניסה רעל. סיפור מדהים ● צפו בוידאו האחות הנאצית הכניסה רעל. סיפור מדהים ● צפו בוידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e07a348bbe_1546520483_news_main_gallery.jpg)
(תצלום: באדיבות מכון אבנר)
"מרכז התקשורת החב"די - COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית - לפרשת שלח ● הסיפור השבועי: האחות הנאצית הכניסה רעל - סיפור מדהים ● עוד בתוכנית: פנינים, פרפאות, חידושים ושביבים, לקראת פרשת השבוע הקרובה ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת ב-COL למעלה מ-5 שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מרחבי העולם, ביניהם שלוחים רבים
מוצ"ש חי - שלח ![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות