מערכת COL
|
יום ט"ו סיון ה׳תשע״ג
24.05.2013
לצד גולדה מאיר ודורית בייניש: חב"דניקית בדירוג היוקרתי
בתערוכה יוקרתית בתל-אביב המציגה את מפעל חייהן של 27 נשים שהשפיעו על החברה הישראלית, נבחרה הגב' רחל בולטון מכפר-חב"ד, לצד ראש-הממשלה גולדה מאיר ונשיאת בג"צ לשעבר דורית בייניש ● הנימוק: בולטון הביאה למהפך כלכלי בקרב החברות המובילות בארץ - בזכותה, הם הכירו במגזר החרדי ככח קניה עוצמתי ● בולטון התבקשה לבחור את הפרט המשמעותי בחייה, והיא בחרה בקמפיין "היכונו לביאת המשיח" הפופולרי ● "זכיתי להעביר באופן גשמי, מושג רוחני גבוה ולהפוך אותו לשיחת היום", הסבירה בראיון מיוחד ל-COL ● מגזין שישי רחל בולטון אם הדרך: מדור מיוחד לנשי חב"ד. מתכונים, גלריות, בלוגים
![לצד גולדה מאיר ודורית בייניש: חב לצד גולדה מאיר ודורית בייניש: חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e0715b1203_1546520341_news_main_gallery.jpg)
התערוכה לצד קמפיין "היכונו לביאת המשיח" (צילומים ועיבוד: COL)
בתערוכה יוקרתית בתל-אביב המציגה את מפעל חייהן של 27 נשים שהשפיעו על החברה הישראלית, נבחרה הגב' רחל בולטון מכפר-חב"ד, לצד ראש-הממשלה גולדה מאיר ונשיאת בג"צ לשעבר דורית בייניש ● הנימוק: בולטון הביאה למהפך כלכלי בקרב החברות המובילות בארץ - בזכותה, הם הכירו במגזר החרדי ככח קניה עוצמתי ● בולטון התבקשה לבחור את הפרט המשמעותי בחייה, והיא בחרה בקמפיין "היכונו לביאת המשיח" הפופולרי ● "זכיתי להעביר באופן גשמי, מושג רוחני גבוה ולהפוך אותו לשיחת היום", הסבירה בראיון מיוחד ל-COL ● מגזין שישי
רחל בולטון
אם הדרך: מדור מיוחד לנשי חב"ד. מתכונים, גלריות, בלוגים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות