מערכת COL
|
יום י"א סיון ה׳תשע״ג
20.05.2013
בר מצוה לתאומים מ"בית חיה" במוסקבה
בבית הילדים "בית חיה" חגגו ברוב פאר והדר את שמחת בר המצווה של התאומים רפאל ומיכאל * המנהל ר' מנחם גול, ברך את מיכאל ורפאל המאושרים, והעניק להם במתנה זוג תפילין מהודרות מתנת אחד מהתומכים ידיד "בית חיה" בר מצוה לתאומים
![בר מצוה לתאומים מ בר מצוה לתאומים מ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e05d77615c_1546520023_news_main_gallery.jpg)
בבית הילדים "בית חיה" חגגו ברוב פאר והדר את שמחת בר המצווה של התאומים רפאל ומיכאל * המנהל ר' מנחם גול, ברך את מיכאל ורפאל המאושרים, והעניק להם במתנה זוג תפילין מהודרות מתנת אחד מהתומכים ידיד "בית חיה"
בר מצוה לתאומים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות