מערכת COL
|
יום ז' סיון ה׳תשע״ג
16.05.2013
ח"כ מאיר פרוש על הגזירות: "לא נהסס למסור את הנפש"
"כעת קיצצו לכל אברך כולל עשרים אחוז מהסכום שהיה רגיל לקבל, והיה-לא-תהיה רוצים לקצץ עוד ועוד. נשמעים קולות של מי שרוצים לדחוף ידיים לתוך ספרי הלימוד שלנו ולהכניס לתוכם תכנים לא ראויים. ואני אומר להם בצורה ברורה: אם יתערבו לציבור החרדי בתכני הלימוד, לא נהסס למסור את הנפש על כך", כך ח"כ הרב מאיר פרוש שדיבר בהתרגשות ב'ועידת המנהלים' השנתית, שנערכה מטעם אגודת חסידי חב"ד מאיר פרוש
![ח ח](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e04d602f79_1546519766_news_main_gallery.jpg)
צילום: מאיר אלפסי ● צילום וידאו: אהרל'ה זנד
"כעת קיצצו לכל אברך כולל עשרים אחוז מהסכום שהיה רגיל לקבל, והיה-לא-תהיה רוצים לקצץ עוד ועוד. נשמעים קולות של מי שרוצים לדחוף ידיים לתוך ספרי הלימוד שלנו ולהכניס לתוכם תכנים לא ראויים. ואני אומר להם בצורה ברורה: אם יתערבו לציבור החרדי בתכני הלימוד, לא נהסס למסור את הנפש על כך", כך ח"כ הרב מאיר פרוש שדיבר בהתרגשות ב'ועידת המנהלים' השנתית, שנערכה מטעם אגודת חסידי חב"ד
מאיר פרוש ![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות