מערכת COL
|
יום כ"ז אייר ה׳תשע״ג
07.05.2013
בחב"ד לא שמעו על בחירתו של יוסי חדד לראשות העיר...
השבוע בחרה מליאת עיריית קרית מלאכי ראש עיר חדש - יוסי חדד, לאחר שבשבוע שעבר נבחר מישל טפירו כראש עיר. במודעות שמזמינות את הציבור והילדים לשמיעת עשרת הדברות בקריית מלאכי מופיע שמו של "ראש העיר טפירו" מישל טפירו
![בחב בחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e02746dd06_1546519156_news_main_gallery.jpg)
השבוע בחרה מליאת עיריית קרית מלאכי ראש עיר חדש - יוסי חדד, לאחר שבשבוע שעבר נבחר מישל טפירו כראש עיר. במודעות שמזמינות את הציבור והילדים לשמיעת עשרת הדברות בקריית מלאכי מופיע שמו של "ראש העיר טפירו"
מישל טפירו
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות