מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשע״ג
29.04.2013
"תורה ציווה לנו", זעקו אלפי הילדים הטהורים בביתר ● אלבום
תהלוכת ל"ג בעומר בעיר ביתר-עילית הפכה למפגן עוצמתי של אלפי ילדי חמד, תינוקות של בית רבן ● התהלוכה הגדולה, אורגנה על-ידי השליח הרב יעקב טורנהיים, ומשכה אליה ילדים מכל רחבי העיר ● לאחר תהלוכה ססגונית, נהנו הילדים מתוכנית עשירה ומגוונת, שכללה מופע בעל תוכן חינוכי, פעלולנים, הגרלת ענק על ספרי קודש, ועוד ● COL מגיש 100 תמונות ממעמד שלא-יישכח בביתר התהלוכה בביתר
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/04/5c2dfd7a1a511_1546517882_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מנדי הכטמן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות