מערכת COL
|
יום י"ג אייר ה׳תשע״ג
23.04.2013
בכפר-חב"ד נערכים ל'פאראד' המרכזי ● גלריה
'שמירה' כפר-חב"ד נערך ל'פאראד' הגדול שייערך בכפר במוצאי-שבת הקרובה. במהלך ה'פאראד' הנערך מידי שנה על-ידי ועד כפר-חב"ד, יהנו המשתתפים מתוכנית מגוונת ומיוחדת. הבוקר ערכו נציגי מכבי-אש ויחידת המתנדבים סיור במקום, יחד עם ראש ה'שמירה' יואל בלינצקי ונציג הוועד מאיר איידלמן פאראד כפר-חב"ד
![בכפר-חב בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/04/5c2dfad82aea1_1546517208_news_main_gallery.jpg)
(צילום: COL)
'שמירה' כפר-חב"ד נערך ל'פאראד' הגדול שייערך בכפר במוצאי-שבת הקרובה. במהלך ה'פאראד' הנערך מידי שנה על-ידי ועד כפר-חב"ד, יהנו המשתתפים מתוכנית מגוונת ומיוחדת. הבוקר ערכו נציגי מכבי-אש ויחידת המתנדבים סיור במקום, יחד עם ראש ה'שמירה' יואל בלינצקי ונציג הוועד מאיר איידלמן
פאראד כפר-חב"ד
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות