מערכת COL
|
יום י"ד ניסן ה׳תשע״ג
25.03.2013
בני ברק: ארגון "לב טוב" בחלוקת סלי קמחא דפסחא
ארגון עולם החסד לב טוב שע"י ישיבת חב"ד בני ברק חילק כמידי שנה סלי מזון לתושבי פרדס כץ והסביבה ● בזאת ממשיך הארגון את מסורת הנתינה והחסד למעלה מעשור שנים שהחלה ע"י מייסדו הרה"ח ר' שלמה רוזנברג ע"ה קמחא דפסחא
![בני ברק: ארגון בני ברק: ארגון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/03/5c2df3aa44d33_1546515370_news_main_gallery.jpg)
ארגון עולם החסד לב טוב שע"י ישיבת חב"ד בני ברק חילק כמידי שנה סלי מזון לתושבי פרדס כץ והסביבה ● בזאת ממשיך הארגון את מסורת הנתינה והחסד למעלה מעשור שנים שהחלה ע"י מייסדו הרה"ח ר' שלמה רוזנברג ע"ה
קמחא דפסחא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות