מערכת COL
|
יום י"א ניסן ה׳תשע״ג
22.03.2013
ערב י"א ניסן: ראש העיר אשקלון אירח את השלוחים
לכבוד י"א ניסן, הוזמנו כל שלוחי הרבי בעיר אשקלון לקבלת פנים חגיגית בלשכת ידיד חב"ד, ראש העיר אשקלון בני וקנין ● ראש העיר לא נשאר חייב, וכהרגלו פתח בדברי תורה, והפעם על החשיבות של שמירה מדיבור לשון הרע וציין כי "יש מחרחרי ריב שהורסים ופוגעים בפעולות בית-חב"ד" אירח את השלוחים
![ערב י ערב י](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/03/5c2df336e649a_1546515254_news_main_gallery.jpg)
לכבוד י"א ניסן, הוזמנו כל שלוחי הרבי בעיר אשקלון לקבלת פנים חגיגית בלשכת ידיד חב"ד, ראש העיר אשקלון בני וקנין ● ראש העיר לא נשאר חייב, וכהרגלו פתח בדברי תורה, והפעם על החשיבות של שמירה מדיבור לשון הרע וציין כי "יש מחרחרי ריב שהורסים ופוגעים בפעולות בית-חב"ד"
אירח את השלוחים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות