מערכת COL
|
יום י"ז אדר ה׳תשע״ג
27.02.2013
לראשונה בקריית שמואל: קריאת המגילה לנשים
בית חב"ד החדש בקריית שמואל-קריות, בניהולו של הרב יוסף שכטר, הפעיל השנה - לראשונה בתולדות הקרייה הדתית לאומית, קריאת המגילה לנשים בהשתתפות עשרות נשים בליל הפורים וביומו קריאת המגילה לנשים
![לראשונה בקריית שמואל: קריאת המגילה לנשים לראשונה בקריית שמואל: קריאת המגילה לנשים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/02/5c2de95240408_1546512722_news_main_gallery.jpg)
בית חב"ד החדש בקריית שמואל-קריות, בניהולו של הרב יוסף שכטר, הפעיל השנה - לראשונה בתולדות הקרייה הדתית לאומית, קריאת המגילה לנשים בהשתתפות עשרות נשים בליל הפורים וביומו
קריאת המגילה לנשים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות