מערכת COL
|
יום י"ז אדר ה׳תשע״ג
27.02.2013
בית חב"ד גוש קטיף הביא את שמחת החג
בית חב"ד גוש קטיף פעל בחמישה צוותים בפורים: בליל פורים נערכה קריאת המגילה למגורשי ניסנית בניצן ● הצוותים ביקרו אצל נפגעי הטרור מגוש קטיף ואצל האלמנות והיתומים גוש קטיף
![בית חב בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/02/5c2de92a8de4e_1546512682_news_main_gallery.jpg)
בית חב"ד גוש קטיף פעל בחמישה צוותים בפורים: בליל פורים נערכה קריאת המגילה למגורשי ניסנית בניצן ● הצוותים ביקרו אצל נפגעי הטרור מגוש קטיף ואצל האלמנות והיתומים
גוש קטיף
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות