מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ה׳תשע״ג
26.02.2013
תלמידי ה'קבוצה' שאבו 'מים שלנו' בחצר 770
תלמידי ישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית ב-770 בניו-יורק קיימו השבוע את מצוות 'מים שלנו', לקראת ה'חבורה' במאפיית 'ליובאוויטש מצה'. תלמידי הישיבה קיימו את המצווה בין בניין 770 לספריית 'אגודת-חסידי-חב"ד' 'מים שלנו'
![תלמידי ה'קבוצה' שאבו 'מים שלנו' בחצר 770 תלמידי ה'קבוצה' שאבו 'מים שלנו' בחצר 770](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/02/5c2de81257842_1546512402_news_main_gallery.jpg)
צילום: COL
תלמידי ישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית ב-770 בניו-יורק קיימו השבוע את מצוות 'מים שלנו', לקראת ה'חבורה' במאפיית 'ליובאוויטש מצה'. תלמידי הישיבה קיימו את המצווה בין בניין 770 לספריית 'אגודת-חסידי-חב"ד'
'מים שלנו'
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות