מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשע״ג
13.02.2013
חברי הקהילה ערכו לשליח 'מסיבת הפתעה' ● תמונות
200 איש מקהילת בולטימור שבמרילנד, השתתפו ב'מסיבת הפתעה' לשליח הרב אלחנן ליסבון, לקראת יום הולדתו ה-60 ● הרב ליסבון, משמש כמנהל "אוהל לוי יצחק" בולטימור, כבר למעלה מחצי יובל ● מסיבת ההפתעה אורגנה בקפידה על-ידי חברי קהילת אנ"ש ובני משפחתו. צפו בתמונות הרב אלחנן ליסבון
![חברי הקהילה ערכו לשליח 'מסיבת הפתעה' ● תמונות חברי הקהילה ערכו לשליח 'מסיבת הפתעה' ● תמונות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/02/5c2de2c3678db_1546511043_news_main_gallery.jpg)
למעלה: העוגה שהכינו לרב ליסבון. למטה: הרגע בו הבין מה הכינו לו...
200 איש מקהילת בולטימור שבמרילנד, השתתפו ב'מסיבת הפתעה' לשליח הרב אלחנן ליסבון, לקראת יום הולדתו ה-60 ● הרב ליסבון, משמש כמנהל "אוהל לוי יצחק" בולטימור, כבר למעלה מחצי יובל ● מסיבת ההפתעה אורגנה בקפידה על-ידי חברי קהילת אנ"ש ובני משפחתו. צפו בתמונות
הרב אלחנן ליסבון
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות