מערכת COL | יום י"ב שבט ה׳תשע״ג 23.01.2013

כשיאיר לפיד כתב כתבה מקיפה על הרבי

יאיר לפיד, המנצח הגדול בבחירות, ומי שעתיד להיות שר בכיר ומרכיב מרכזי בקואליציית נתניהו הבאה, נחשב כחידה בעיני רבים ● יחסו לנושאי דת ומדינה בגדר נעלם. אולם בכל הנוגע לדעתו על הרבי, מתברר שלפיד, בהיותו כתב צעיר ב'מעריב', כתב כתבה מקיפה ואוהדת על הרבי ותנועת חב"ד יאיר לפיד על הרבי מליובאוויטש
כשיאיר לפיד כתב כתבה מקיפה על הרבי
יאיר לפיד על רקע הכתבה שפרסם על הרבי (צילומים: ארכיון, יש עתיד)

יאיר לפיד, המנצח הגדול בבחירות שנערכו אתמול, ומי שעתיד להיות שר בכיר ומרכיב מרכזי בקואליציית נתניהו הבאה, נחשב כחידה בעיני רבים. יחסו לנושאי דת ומדינה בגדר נעלם. אולם בכל הנוגע לדעתו על הרבי, מתברר שלפיד, בהיותו כתב צעיר ב'מעריב', כתב כתבה מקיפה ואוהדת על הרבי ותנועת חב"ד.

הכתבה פורסמה בגליון "סופשבוע" של מעריב, בעש"ק ב' אייר תשמ"ז.

בפתיח לכתבה, הנושאת את הכותרת "משיח עכשיו", כותב לפיד הצעיר על הרבי: "סיפור אגדה על איש מבריק, רב ניגודים ושונא פרסום, שגייס את התקשורת המודרנית לקרוב חילונים לדת, יותר מכל מנהיג דתי עכשווי".

בגוף הכתבה מתאר לפיד את הנהגתו היום יומית הכבירה של הרבי, ואת "נועם הליכותיו, החום והאהבה שקורנים ממנו", לצד פעולותיו של הרבי למען שלימות הארץ ושלימות העם. "מה שמרשים ברבי, היום – הוא הרבי", מסכם לפיד.

בקשר עם פרסום תוצאות הבחירות אמש וזינוקו של לפיד אל מרכז הזירה הציבורית, מגישה מערכת "ימי תמימים" לפרסום כתבה זו, מתוך ארכיון קטעי העיתונות על חב"ד והרבי של ישיבת תומכי תמימים המרכזית.

הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.