מערכת COL | יום כ"ח טבת ה׳תשע״ג 10.01.2013

הלל הורוביץ: "בתי חב"ד יוכרו כמו הגרעינים התורניים"

300 בתי חב”ד בארץ פועלים ומסייעים לכלל האוכלוסייה ללא עזרה מהמדינה ● מועמד הבית היהודי הרב הלל הורוביץ מבטיח לפעול ולקדם חקיקה שתביא להכרת המדינה בבתי חב”ד והפניית תקציבים ייעודיים  הלל הורוביץ
הלל הורוביץ:

פעילות בתי חב”ד ידועה ומוכרת לכל אחד ואחד, אולם מפתיע לגלות כי על אף הפעילות הענפה, לא מכירה המדינה בבתי חב”ד באופן רשמי ועל כן אין המדינה מפנה תקציבים ייעודיים למטרה החשובה.

בישראל פעילים קרוב ל-300 בתי חב”ד ולמעלה מ-530 שלוחי חב”ד שמביאים את הבשורה לכל עיר ויישוב, ומפיצים יהדות וחסד. כל מנהל בית חב”ד נזקק להגיע לתרומות ולצדקה על מנת לקיים את הפעילות השוטפת שאינה פוסחת על אף מגזר.

מועמד מספר 13 הריאלי במפלגת הבית היהודי לכנסת הרב הלל הורוביץ, מנהל הישוב היהודי בחברון, שהינו ידיד חב”ד עשרות בשנים, החליט כי אחד הנושאים העיקריים בהם יטפל עם כניסתו לכנסת יהיה בהכרה של המדינה בבתי חב”ד. כפי שהמדינה מכירה בגרעינים התורניים, כך עליה להכיר בבתי חב”ד שמסייעים לכולם, אמר הורוביץ למקורביו, עם פתיחת כינוס שלוחי חב”ד השבוע במלון ניר עציון בצפון, והבטיח לרתום אליו את שאר חבריו במפלגת הבית היהודי.

ההכרה של המדינה תביא להפנות תקציבים ייעודיים למטרת פעילויות בתי חב”ד, וכך יוכלו המנהלים להרחיב את הפעילות ולסייע לעוד ועוד אנשים.

הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.