מערכת COL | יום כ"ח טבת ה׳תשע״ג 10.01.2013

'אנחנו צריכים בכפר הרבה גימ"לים' ● בספסל האחורי עם פרוש

זה התחיל באיחור של המראיין ונגמר בקריאה נרגשת של המרואיין לחסידי חב"ד להצביע עבור רשימת ג' לכנסת הקרובה. הרצל קוסאשוילי התלווה למאיר פרוש מיהדות התורה, שדילג בשבוע שעבר במוסדות ובריכוזי חב"ד מצפת ועד לקריית גת, ושמע ממנו על המחיצות מהעבר שנפלו, על האמונה בצדקת הדרך, ועל הגרוע מכל מבחינתו הרובץ לפתחנו, שלשם כך הוא מבקש את הכוח של חסידי חב"ד: חוק גיוס בחורי הישיבות  לטור המלא ולתמונות הערת מערכת: אין בפרסום סדרה זו משום נקיטת עמדה/התערבות, כזו או אחרת, במערכת הבחירות. מטרת הסדרה לתת לגולשים מידע אינפורמטיבי על קשת המפלגות הדתיות והחרדיות, המבקשות את קולם של חסידי חב"ד.
'אנחנו צריכים בכפר הרבה גימ
(צילומים: שמוליק סופר, COL)

זה התחיל באיחור של המראיין ונגמר בקריאה נרגשת של המרואיין לחסידי חב"ד להצביע עבור רשימת ג' לכנסת הקרובה. הרצל קוסאשוילי התלווה למאיר פרוש מיהדות התורה, שדילג בשבוע שעבר במוסדות ובריכוזי חב"ד מצפת ועד לקריית גת, ושמע ממנו על המחיצות מהעבר שנפלו, על האמונה בצדקת הדרך, ועל הגרוע מכל מבחינתו הרובץ לפתחנו, שלשם כך הוא מבקש את הכוח של חסידי חב"ד: חוק גיוס בחורי הישיבות  לטור המלא ולתמונות

הערת מערכת: אין בפרסום סדרה זו משום נקיטת עמדה/התערבות, כזו או אחרת, במערכת הבחירות. מטרת הסדרה לתת לגולשים מידע אינפורמטיבי על קשת המפלגות הדתיות והחרדיות, המבקשות את קולם של חסידי חב"ד.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.