מערכת COL | יום כ"ט כסלו ה׳תשע״ג 13.12.2012

המסר הנצחי של הרבי לצמרת הממשל

תגיות: חנוכה ב-COL
אגודת חסידי חב"ד קיימה בחנוכה שורת פגישות עם צמרת הממשל בישראל ● פגישה לבבית בנר החמישי עם ראש-הממשלה, שבה הוענקה לו חנוכייה מיוחדת ● ראש-הממשלה התרגש למראה מכתב שהרבי שיגר אליו בחנוכה ובו ציין את עמידתו על שלמות ארץ-ישראל לסיפור המלא
המסר הנצחי של הרבי לצמרת הממשל

אגודת חסידי חב"ד, בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, קיימה בימי החנוכה שורת פגישות עם צמרת הממשל בישראל, והביאה אליהם את אור החנוכה ואת המסר הנצחי שהחג הזה מבטא.

בנר חמישי של חנוכה נערכה פגישה חמה ומעמיקה במשרד ראש הממשלה בירושלים, שבה העניק סמנכ"ל אגודת חסידי חב"ד, הרב שי צ'רבינסקי, לראש הממשלה מר בנימין נתניהו חנוכייה מיוחדת ומהודרת, שהיא דגם מוקטן של החנוכייה שבה ודלקו הנרות בבית-מדרשו של הרבי מליובאוויטש. כמו-כן הוענקה לראש-הממשלה החוברת החדשה על חנוכה שיצאה לאור על-ידי צעירי חב"ד.

במהלך השיחה עם ראש הממשלה עלתה המשמעות הנצחית של חנוכה, וההיבט האקטואלי שלהם לימים האלה. ראש הממשלה גילה התעניינות בפעילות המקיפה של בתי חב"ד במהלך ימי החנוכה ברחבי הארץ, ועל הפעילות המיוחדת עם משפחות נפגעי הטרור.

במהלך הפגישה הציגו אנשי לשכתו של מר נתניהו מכתב שנתקבל בימים האלה, ואליו צורף העתק מכתב ששיגר הרבי מליובאוויטש אל מר נתניהו בימי החנוכה, ובו הוא מציין את פעילותו למען שלמות ארץ ישראל. ראש-הממשלה התרגש למראה המכתב ואמר כי עמדותיו המוצקות של הרבי עומדות לנגד עיניו ונוסכות בו כוח לעמוד על הצרכים החשובים של עם-ישראל וארץ-ישראל למרות כל הלחצים מהעולם.

ראש הממשלה הודה לרב צ'רבינסקי על הביקור, ובירך את חסידי חב"ד ואת מסירותם למען עם ישראל.

יו"ר אגודת חסידי חב"ד, הרב יוסף יצחק אהרונוב, אומר כי אגודת חסידי חב"ד עומדת בקשר הדוק לאורך כל ימות השנה עם כל ראשי הציבור, מכל המחנות, בשאיפה לקרב לבבות ולהביא לכל יהודי את ערכי היהדות והחסידות, מתוך אהבת-ישראל.

 

הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.