מערכת COL
|
יום כ"ו כסלו ה׳תשע״ג
10.12.2012
השר מרגי בביקור רב רושם בקהילות היהודיות במוסקבה
השר לענייני דת יעקב מרגי, הגיע לביקור בזק למוסקבה, לחיזוק הקהילות היהודיות ופתיחת פרויקט "ילדי בר מצוה כותבים ולומדים את התנ"ך", שנערך באולם ה"מוזיאון היהודי" ● בהמשך כובד בהדלקת החנוכייה המרכזית בשכונת "אוניבסטיטט", בהשתתפות המוני יהודי השכונה לסיפור המלא
![השר מרגי בביקור רב רושם בקהילות היהודיות במוסקבה השר מרגי בביקור רב רושם בקהילות היהודיות במוסקבה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/12/5c2dc91978a88_1546504473_news_main_gallery.jpg)
צילום: COL
השר לענייני דת יעקב מרגי, הגיע לביקור בזק למוסקבה, לחיזוק הקהילות היהודיות ופתיחת פרויקט "ילדי בר מצוה כותבים ולומדים את התנ"ך", שנערך באולם ה"מוזיאון היהודי" ● בהמשך כובד בהדלקת החנוכייה המרכזית בשכונת "אוניבסטיטט", בהשתתפות המוני יהודי השכונה
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות