מערכת COL
|
יום כ"ו כסלו ה׳תשע״ג
10.12.2012
אנרגיה מתחדשת עם מסורת
בעידן האנרגיות המתחדשות גם בית חב"ד אבן יהודה נרתם לניצול משאבי הטבע ● לקראת חנוכה יזם מנהל הפעילות הרב חנוך קליין, הדלקת חנוכייה שפועלת בטכנולוגייה סולארית ● במהלך היום, נטענת הנורה מהשמש, ועם שקיעת החמה נדלקת הנורה ומאירה לסיפור המלא
![אנרגיה מתחדשת עם מסורת אנרגיה מתחדשת עם מסורת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/12/5c2dc908b71b7_1546504456_news_main_gallery.jpg)
בעידן האנרגיות המתחדשות גם בית חב"ד אבן יהודה נרתם לניצול משאבי הטבע ● לקראת חנוכה יזם מנהל הפעילות הרב חנוך קליין, הדלקת חנוכייה שפועלת בטכנולוגייה סולארית ● במהלך היום, נטענת הנורה מהשמש, ועם שקיעת החמה נדלקת הנורה ומאירה
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות