מערכת COL
|
יום כ"ו כסלו ה׳תשע״ג
10.12.2012
נהרס החיידר המיתולוגי בנחלת הר-חב"ד ● תיעוד
בשעת בוקר מוקדמת (שני), דחפורים עלו על בניין תלמוד-תורה המיתולוגי בנחלת הר-חב"ד בקריית-מלאכי ● מדובר במבנה שהוקם לפני קרוב לארבעים שנה, בו עברו אלפי ילדי בנחל'ה במהלך השנים ● במקום המבנה שנהרס, העירייה עומדת לבנות בניין חדש, עם לפחות עשר כיתות לימוד חדשות. בראש המוסד החינוכי עומד איש החינוך הרב זאב קפלן ● "חודש אחרי האסון הכבד, אנו חווים בנייה של קדושה. זו התשובה שלנו לאנשי החושך והרשע שניסו לפגוע בשכונה של הרבי", אמר הבוקר ל-COL ר' חיים שטיינר, סגן ראש-העיר ● תיעוד מצולם החיידר בנחלת הר-חב"ד
![נהרס החיידר המיתולוגי בנחלת הר-חב נהרס החיידר המיתולוגי בנחלת הר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/12/5c2dc8eb56b5d_1546504427_news_main_gallery.jpg)
(צילום בלעדי: COL נחלת הר-חב"ד)
בשעת בוקר מוקדמת (שני), דחפורים עלו על בניין תלמוד-תורה המיתולוגי בנחלת הר-חב"ד בקריית-מלאכי ● מדובר במבנה שהוקם לפני קרוב לארבעים שנה, בו עברו אלפי ילדי בנחל'ה במהלך השנים ● במקום המבנה שנהרס, העירייה עומדת לבנות בניין חדש, עם לפחות עשר כיתות לימוד חדשות. בראש המוסד החינוכי עומד איש החינוך הרב זאב קפלן ● "חודש אחרי האסון הכבד, אנו חווים בנייה של קדושה. זו התשובה שלנו לאנשי החושך והרשע שניסו לפגוע בשכונה של הרבי", אמר הבוקר ל-COL ר' חיים שטיינר, סגן ראש-העיר ● תיעוד מצולם
החיידר בנחלת הר-חב"ד
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות