מערכת COL
|
יום כ"ו כסלו ה׳תשע״ג
10.12.2012
שיירת האור בפילדלפיה: רבבות נחשפו לחג-החנוכה ● גלריה
הצלם ברוך עזאגווי הצטרך לשיירת האור של חב"ד פילדלפיה שחצתה את העיר הגדולה לאורכה ולרוחבה. שיירת האור מורכבת מטור מכוניות ועליהן חנוכיות שמפיצות את את שמחת החג לכל יהודי, וגם לאלה שלא. את השיירה המופלאה ארגן כמידי שנה השליח השליח הראשי לפילדלפיה הרב אברהם שם-טוב חנוכה בפילדלפיה
![שיירת האור בפילדלפיה: רבבות נחשפו לחג-החנוכה ● גלריה שיירת האור בפילדלפיה: רבבות נחשפו לחג-החנוכה ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/12/5c2dc8dd2e29f_1546504413_news_main_gallery.jpg)
(צילום: ברוך עזאגווי)
הצלם ברוך עזאגווי הצטרך לשיירת האור של חב"ד פילדלפיה שחצתה את העיר הגדולה לאורכה ולרוחבה. שיירת האור מורכבת מטור מכוניות ועליהן חנוכיות שמפיצות את את שמחת החג לכל יהודי, וגם לאלה שלא. את השיירה המופלאה ארגן כמידי שנה השליח השליח הראשי לפילדלפיה הרב אברהם שם-טוב
חנוכה בפילדלפיה
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות