מערכת COL
|
יום י"ט אב ה׳תשע״ב
07.08.2012
במרומי הגולן: הוועד הקים אוהל ענק ל"חיילי הרבי" ● גלריה
ועד כפר חב"ד בראשותו של ר' בנימין ליפשיץ הקים אוהל ענק ומיוחד עבור ספינת הדגל של מחנות הקיץ שלו: קעמפ גן ישראל 'חיילי הרבי' בכפר חב"ד. חיילי הקעמפ יצאו הבוקר לטיול המרכזי של הקעמפ במרומי רמת הגולן והגליל העליון בו הם ישהו כיומיים מלאים בחויות ואטרקציות צפו בתיעוד
![במרומי הגולן: הוועד הקים אוהל ענק ל במרומי הגולן: הוועד הקים אוהל ענק ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d9b70d1569_1546492784_news_main_gallery.jpg)
צילום: ישראל בליבזוסקי
ועד כפר חב"ד בראשותו של ר' בנימין ליפשיץ הקים אוהל ענק ומיוחד עבור ספינת הדגל של מחנות הקיץ שלו: קעמפ גן ישראל 'חיילי הרבי' בכפר חב"ד. חיילי הקעמפ יצאו הבוקר לטיול המרכזי של הקעמפ במרומי רמת הגולן והגליל העליון בו הם ישהו כיומיים מלאים בחויות ואטרקציות צפו בתיעוד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות