מערכת COL
|
יום ט"ז אב ה׳תשע״ב
04.08.2012
"אני לא מסכים עם הרופאים", השיב הרבי בתוקף ● וידאו
COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית - לפרשת דברים ● בפינת הסיפור השבועי: "נולדתי בזכות הרבי": תלמידת בית-הספר "שולמית" לבנות בברוקלין בסיפור מדהים על ברכה הרבי ● עוד בתוכנית: השייכות בין כ' אב היאהרצייט של הגאון החסיד המקובל ר' לוי יצחק נ"ע אביו של הרבי, והמצב הנוכחי בארץ הקודש שרוצים לגייס תלמידי ישיבות לצבא! ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת ב-COL מעל 3 שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מרחבי העולם צפו בוידאו > בלעדי ● פותחים את השבוע עם מוצ"ש חי: אל תפספסו את התוכנית השבועית >>>
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d9a2cc783f_1546492460_news_main_gallery.jpg)
תמונה נדירה של הרבי (באדיבות מכון אבנר)
COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית - לפרשת דברים ● בפינת הסיפור השבועי: "נולדתי בזכות הרבי": תלמידת בית-הספר "שולמית" לבנות בברוקלין בסיפור מדהים על ברכה הרבי ● עוד בתוכנית: השייכות בין כ' אב היאהרצייט של הגאון החסיד המקובל ר' לוי יצחק נ"ע אביו של הרבי, והמצב הנוכחי בארץ הקודש שרוצים לגייס תלמידי ישיבות לצבא! ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת ב-COL מעל 3 שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מרחבי העולם
צפו בוידאו > בלעדי ![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
● פותחים את השבוע עם מוצ"ש חי: אל תפספסו את התוכנית השבועית >>>
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
● פותחים את השבוע עם מוצ"ש חי: אל תפספסו את התוכנית השבועית >>>
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות