מערכת COL
|
יום י"ג אב ה׳תשע״ב
01.08.2012
המחנכים נחשפו: נוער נושר זו לא גזירה
עם ירידה של כ-90% בנשירה בכפר חב"ד, הגיעו נציגי ועדת החינוך שע"י ועד כפר חב"ד, להציג בפני ציבור המחנכים את המודל שפותח בכפר חב"ד: מודל קהילתי לחיזוק מערכות החינוך למניעת נשירה ● המודל הבנוי על הבנה מעמיקה של גורמי הנשירה- ומגוון מענים יצירתיים, מושתת על גיוס הקהילה כולה לתמיכה ולשיתוף פעולה לסיפור המלא
![המחנכים נחשפו: נוער נושר זו לא גזירה המחנכים נחשפו: נוער נושר זו לא גזירה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d988e4551b_1546492046_news_main_gallery.jpg)
צילום: יוסי פרומנסקי
עם ירידה של כ-90% בנשירה בכפר חב"ד, הגיעו נציגי ועדת החינוך שע"י ועד כפר חב"ד, להציג בפני ציבור המחנכים את המודל שפותח בכפר חב"ד: מודל קהילתי לחיזוק מערכות החינוך למניעת נשירה ● המודל הבנוי על הבנה מעמיקה של גורמי הנשירה- ומגוון מענים יצירתיים, מושתת על גיוס הקהילה כולה לתמיכה ולשיתוף פעולה
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות