מערכת COL
|
יום י' אב ה׳תשע״ב
29.07.2012
כפר-חב"ד: 'שוברים' את הצום ● גלריה
המסורת של מוצאי צום תשעה-באב בכפר-חב"ד חוזרת גם השנה: ר' משה אדרעי פורק מרכבו כל מיני-מזונות ושתיה לאחר תפילת ערבית והבדלה ומתפללי בית-הכנסת 'בית-מנחם' מברכים וטועמים מכל-טוב שמוגשים על השולחנות. לתמונות
![כפר-חב כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d96f5db7f5_1546491637_news_main_gallery.jpg)
(צילום: אליהו לוי, COL)
המסורת של מוצאי צום תשעה-באב בכפר-חב"ד חוזרת גם השנה: ר' משה אדרעי פורק מרכבו כל מיני-מזונות ושתיה לאחר תפילת ערבית והבדלה ומתפללי בית-הכנסת 'בית-מנחם' מברכים וטועמים מכל-טוב שמוגשים על השולחנות. לתמונות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות