מערכת COL
|
יום י' אב ה׳תשע״ב
29.07.2012
למדו על המקדש באשדוד ● גלריה
בית חב"ד רובע י"א באשדוד, בהנהלת השליח הרב מרדכי מנשה לאופר, קיים ערב מיוחד בנושא בית הבחירה ● רבם של חסידי גור באשדוד, הרב שמואל דוד הכהן גרוס, כיבד את האירוע בנוכחותו ואף נשא דברים ● דגם של בית המקדש הוצג בפני המשתתפים על-ידי מר מיכאל אוסניס, מגדולי אמני המקדש בישראל לסיפור המלא
![למדו על המקדש באשדוד ● גלריה למדו על המקדש באשדוד ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d96ba3bd43_1546491578_news_main_gallery.jpg)
צילום: יוסי בורמד
בית חב"ד רובע י"א באשדוד, בהנהלת השליח הרב מרדכי מנשה לאופר, קיים ערב מיוחד בנושא בית הבחירה ● רבם של חסידי גור באשדוד, הרב שמואל דוד הכהן גרוס, כיבד את האירוע בנוכחותו ואף נשא דברים ● דגם של בית המקדש הוצג בפני המשתתפים על-ידי מר מיכאל אוסניס, מגדולי אמני המקדש בישראל
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות