מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשע״ב
26.07.2012
שר התיירות הישראלי ביקר בבוגרס ושיבח פעילות חב"ד
שר התיירות מר סטס מסז'ניקוב, ערך בעקבות הפיגוע בבוגרס, ביקור בבולגריה, וקיים פגישות עם בכירי הממשל ● בכל הראיונות לתקשורת הבולגרית שיבח שר התקשורת את פעילות שלוחי חב"ד בזמן הפיגוע ובימים שלאחריו והסביר: "תדעו לכם זה לא רק פה, בכל מקום בעולם תנועת חב"ד תמיד ניצבת לעזרה בעיתות שמחה ואף בעיתות מצוקה תנועת חב"ד ראויה להערכה רבה" לסיפור המלא
![שר התיירות הישראלי ביקר בבוגרס ושיבח פעילות חב שר התיירות הישראלי ביקר בבוגרס ושיבח פעילות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d9629be1a6_1546491433_news_main_gallery.jpg)
שר התיירות מר סטס מסז'ניקוב, ערך בעקבות הפיגוע בבוגרס, ביקור בבולגריה, וקיים פגישות עם בכירי הממשל ● בכל הראיונות לתקשורת הבולגרית שיבח שר התקשורת את פעילות שלוחי חב"ד בזמן הפיגוע ובימים שלאחריו והסביר: "תדעו לכם זה לא רק פה, בכל מקום בעולם תנועת חב"ד תמיד ניצבת לעזרה בעיתות שמחה ואף בעיתות מצוקה תנועת חב"ד ראויה להערכה רבה"
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות