מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשע״ב
26.07.2012
קצין החינוך והנוער הראשי לצה"ל ביקר בכפר חב"ד והתרשם
קצין החינוך והנוער הראשי לצה"ל ומבכירי המטכ"ל וחיל האויר תת אלוף אלי שרמייסטר היה אתמול אורח אגודת חסידי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב ● הביקור נפתח בסיור במפעלי הקיץ של כפר חב"ד כאשר תא"ל שרמייסטר סקר בהשתאות את מסדר קייטנת הילדים שם התוודע מיהו הרמטכ"ל הגדול מכולם ● משם פנתה המשלחת לסיור ברחבי הכפר כשבסיום הסיור פנתה הפמלייה לבית 770 לסיפור המלא
![קצין החינוך והנוער הראשי לצה קצין החינוך והנוער הראשי לצה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d9623a03d9_1546491427_news_main_gallery.jpg)
קצין החינוך והנוער הראשי לצה"ל ומבכירי המטכ"ל וחיל האויר תת אלוף אלי שרמייסטר היה אתמול אורח אגודת חסידי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב ● הביקור נפתח בסיור במפעלי הקיץ של כפר חב"ד כאשר תא"ל שרמייסטר סקר בהשתאות את מסדר קייטנת הילדים שם התוודע מיהו הרמטכ"ל הגדול מכולם ● משם פנתה המשלחת לסיור ברחבי הכפר כשבסיום הסיור פנתה הפמלייה לבית 770
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות