מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשע״ב
24.07.2012
יום שמבטא את הכאב היהודי ● עמדה שבועית
תשעה באב הוא יום הזיכרון הכואב ביותר של העם היהודי, אך הוא גם יום של אמונה וציפייה. מאמינים אנו שמתוך החורבן צומחת הגאולה ● לפני שבע שנים חווינו עוד אירוע קשה וכואב: תשעה באב היה היום האחרון שבו נדרשו תושבי חבל עזה לעזוב את בתיהם, ועשרות יישובים פורחים הוחרבו, לצהלת מרצחי החמאס ● המאמר השבועי מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" למאמר המלא
![יום שמבטא את הכאב היהודי ● עמדה שבועית יום שמבטא את הכאב היהודי ● עמדה שבועית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d95a872c50_1546491304_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מנדי הכטמן, COL)
תשעה באב הוא יום הזיכרון הכואב ביותר של העם היהודי, אך הוא גם יום של אמונה וציפייה. מאמינים אנו שמתוך החורבן צומחת הגאולה ● לפני שבע שנים חווינו עוד אירוע קשה וכואב: תשעה באב היה היום האחרון שבו נדרשו תושבי חבל עזה לעזוב את בתיהם, ועשרות יישובים פורחים הוחרבו, לצהלת מרצחי החמאס ● המאמר השבועי מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" למאמר המלא
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות