מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשע״ב
23.07.2012
כך יוצא שליח הרבי לעוד נקודה: צפו בפרידה המרגשת ● וידאו
חג בהמבורג שבגרמניה: צבא שלוחי הרבי התרחב משמעותית, עם נחיתתם של השלוחים החדשים, הרב שמואל הבלין ורעייתו יהודית, ובניהם מנחם מענדל ומרדכי הבלין ● הם יצטרפו לשליח ורב העיר החדש שלמה ביסטריצקי לסיפור המלא
![כך יוצא שליח הרבי לעוד נקודה: צפו בפרידה המרגשת ● וידאו כך יוצא שליח הרבי לעוד נקודה: צפו בפרידה המרגשת ● וידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d957b3e0db_1546491259_news_main_gallery.jpg)
במרכז: הרב שמואל הבלין עם בני המשפחה המורחבת (צילומים: COL)
חג בהמבורג שבגרמניה: צבא שלוחי הרבי התרחב משמעותית, עם נחיתתם של השלוחים החדשים, הרב שמואל הבלין ורעייתו יהודית, ובניהם מנחם מענדל ומרדכי הבלין ● הם יצטרפו לשליח ורב העיר החדש שלמה ביסטריצקי
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות