מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ב
19.07.2012
הגרי"ש ורבני חב"ד בכרוז אחד ● מסמך
שלושים שנה חלפו מאז המלחמה הגדולה נגד חילולי השבת של חברת אל-על, ובאותם ימים יצאו גדולי האדמו"רים והרבנים בקריאה לא לרכוש כרטיסי טיסה של אל-על, ולאחר מלחמה מתישה ניאותה החברה להפסיק את חילול השבת, ושומרי המצוות שבו לטיסות החברה הישראלית ● והנה בכרוז שיצא באותה תקופה – תשרי תשמ"ב – חתומים יחדיו הגרי"ש אלישיב שנפטר אתמול, יחד עם גדולי האדמו"רים והרבנים ובהם חשובי רבני חב"ד לסיפור המלא
![הגרי הגרי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d946ab5e07_1546490986_news_main_gallery.jpg)
צילום: סוכנות הידיעות ''חדשות 24''
שלושים שנה חלפו מאז המלחמה הגדולה נגד חילולי השבת של חברת אל-על, ובאותם ימים יצאו גדולי האדמו"רים והרבנים בקריאה לא לרכוש כרטיסי טיסה של אל-על, ולאחר מלחמה מתישה ניאותה החברה להפסיק את חילול השבת, ושומרי המצוות שבו לטיסות החברה הישראלית ● והנה בכרוז שיצא באותה תקופה – תשרי תשמ"ב – חתומים יחדיו הגרי"ש אלישיב שנפטר אתמול, יחד עם גדולי האדמו"רים והרבנים ובהם חשובי רבני חב"ד
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות