מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ב
19.07.2012
יום העיון לנשי חב"ד הצעירות: חינוך ילדים במשפחה ● גלריה
מאות נשים השתתפו ביום העיון השנתי של נשי חב"ד הצעירות, שנושאו המרכזי היה "הכוח לעשות חיל" ● במקביל התקיימו סדנאות שונות, בשני בניינים נפרדים ● רוב סדנאות הפתיחה הראשונות היו בסימן חינוך ילדים במשפחה והגישה הפרקטית לחינוך, בעיקר בניסיון להבהיר מאיזה מקום נכון לפעול, כשאנו ניגשות לחנך את ילדינו לסיפור המלא
![יום העיון לנשי חב יום העיון לנשי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d9460f3072_1546490976_news_main_gallery.jpg)
צילום: שמחה דיל
מאות נשים השתתפו ביום העיון השנתי של נשי חב"ד הצעירות, שנושאו המרכזי היה "הכוח לעשות חיל" ● במקביל התקיימו סדנאות שונות, בשני בניינים נפרדים ● רוב סדנאות הפתיחה הראשונות היו בסימן חינוך ילדים במשפחה והגישה הפרקטית לחינוך, בעיקר בניסיון להבהיר מאיזה מקום נכון לפעול, כשאנו ניגשות לחנך את ילדינו לסיפור המלא
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
ציבי וקסמן
ט' חשוון ה׳תש״פ
האם אפשר לקבל את מס' הטלפון של האומנית ציבי וקסמן?
תודה
תודה