מערכת COL
|
יום כ"ח תמוז ה׳תשע״ב
18.07.2012
היו ימים
במלאות ה'שבעה' לרב אהרן מרדכי זילברשטרום ע"ה מוצגת בזאת תמונה מהימים בהם שימש כמנהל בית הספר בירושלים ומסביבו האברכים החב"דיים שהפכו להיות מורים בהוראת הרבי ● האם אתם מזהים אותם? לתמונה מוגדלת
![היו ימים היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d93fa668fe_1546490874_news_main_gallery.jpg)
במלאות ה'שבעה' לרב אהרן מרדכי זילברשטרום ע"ה מוצגת בזאת תמונה מהימים בהם שימש כמנהל בית הספר בירושלים ומסביבו האברכים החב"דיים שהפכו להיות מורים בהוראת הרבי ● האם אתם מזהים אותם?
לתמונה מוגדלת
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות