מערכת COL
|
יום כ"ח תמוז ה׳תשע״ב
18.07.2012
מפגש אמיתי לכיתה וירטואלית
בשבוע שעבר נפגשו חלק מתלמידי כיתה ז' ב'בית ספר נט' הוירטואלי שעל ידי משרד השלוחים עם מחנך הכיתה הרב מנדי סופר. השליחים הצעירים שוהים כעת בארץ, ויצאו יחד עם חבריהם ומחנך הכיתה לטיול בגלבוע ובעמק המעיינות. כיתה ז' ב'בית ספר נט' מכילה 18 תלמידים, ובחופשה זו, עלה בידם של 6 תלמידים להיפגש יחדיו בארץ ישראל עוד תמונות
![מפגש אמיתי לכיתה וירטואלית מפגש אמיתי לכיתה וירטואלית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d93ee880d9_1546490862_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות