מערכת COL
|
יום י"א תמוז ה׳תשע״ב
01.07.2012
שמיר בבר-מצווה של בני הגיבורים
ראש הממשלה לשעבר יצחק שמיר, שהחל אתמול לעולמו, השתתף בכמה מחגיגות הבר-מצווה לבני הגיבורים, שנערכו על-ידי צעירי-חב"ד. בתמונות המובאות כאן נראה מר שמיר בחגיגת הבר-מצווה הגדולה בשנת תשמ"ז, שבה גם התקיימה חנוכה הבית של בית אגודת חסידי חב"ד, 770, בכפר-חב"ד, שנבנה בהוראת הרבי. כמו כן מובאים כאן הדברים שרשם מר שמיר ב'ספר האורחים' של חגיגת הבר-מצווה, בדיוק היום לפני 28 שנים, בי"א בתמוז תשד"מ עוד תמונות
![שמיר בבר-מצווה של בני הגיבורים שמיר בבר-מצווה של בני הגיבורים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d8d8c73bd0_1546489228_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות