מערכת COL
|
יום ל' סיון ה׳תשע״ב
20.06.2012
בנחלת הר חב"ד הוכנס ספר תורה לזכרו של ר' לוי פרסמן ע"ה
ביום ראשון כ"ז בסיון נערך סיום והכנסת ספר תורה לבית הכנסת חב"ד בנחלת הר חב"ד לעילוי נשמת הרה"ח ר' לוי פרסמן ע"ה. ר' לוי פרסמן התגורר בנחלת הר חב"ד למעלה מ-40 שנה וכל השנים הרביץ תורה ברבים ועסק בצרכי ציבור ובמיוחד בגמילות חסדים וניהל קרנות גמ"ח של נחלת הר חב"ד. בהיותו אהוב ונערץ על כל תושבי נחל'ה, התושבים יצאו בהמוניהם להשתתף בשמחה, בתהלוכה ובהקפות. לאחר ההקפות התיישב הקהל לסעודת מצווה והתוועדות חסידית לגלריית תמונות
![בנחלת הר חב בנחלת הר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/06/5c2d89ee76c9e_1546488302_news_main_gallery.jpg)
צילומים: ברלה שיינר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות