מערכת COL
|
יום כ"ח אייר ה׳תשע״ב
20.05.2012
מִי כְּעַמְּךָ יִשְׂרָאֵל > שריד בית מקדשינו, היום ● גלריית ענק
בארץ-ישראל ציינו היום (ראשון) את יום איחודה של ירושלים ושחרור הכותל המערבי במהלך מלחמת 'ששת הימים' ● עשרות-אלפי יהודים מכל רחבי הארץ נהרו במהלך היום לכותל המערבי, שריד בית מקדשינו, לשאת תפילה לבורא עולם על הניסים הגדולים ● רבים הניחו תפילין בדוכן חב"ד ברחבת הכותל המערבי ● מנדי הכטמן, צלם COL, עשה את היום בכותל המערבי וחזר את תיעוד מרגש ● מיוחד צפו בגלריה
![מִי כְּעַמְּךָ יִשְׂרָאֵל > שריד בית מקדשינו, היום ● גלריית ענק מִי כְּעַמְּךָ יִשְׂרָאֵל > שריד בית מקדשינו, היום ● גלריית ענק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/05/5c2d80a2612b3_1546485922_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מנדי הכטמן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות